di kala waktu itu..

a darmawan: kok bablas ngene gambare???
a darmawan: hehehhe
wewe: babalas piye
a darmawan: bablas nganan
wewe: mosok
wewe: ga ah
wewe: kowe gawe opo?
a darmawan: mozila
wewe: nang gonaku ga popo
wewe: monitormu kecilien paling
a darmawan: bablas cik..
a darmawan: 1152 864
wewe: nomer togel tha?
a darmawan: resolusi cuk
wewe: wukakak
wewe: 1280×960
wewe:
wewe: imut x monitormu
a darmawan: taek
a darmawan: yo ngunu iku nek resolusine ra bermasyarakat
wewe: makane tha ojo terus2an dadi wong cilek terus

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Join the Conversation

1 Comment

  1. lucu…

    VA:F [1.9.20_1166]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
    VA:F [1.9.20_1166]
    Rating: 0 (from 0 votes)
Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *